Šolanje psov pomlad 2021

Vabljeni k vpisu v spomladanske tečaje šolanja psov.

V okviru Kinološkega društva Celje izvajamo naslednje tečaje: mala šola, začetni tečaj, nadaljevalni tečaj, IGP program, predpriprava za tečaj agility-ja in agility. V programih osnovnega šolanja boste spoznali pravilno delo s psom, katerega cilj je prijetno bivanje z vašim psom, tako za vas kot za okolico.

Vpis bo potekal v četrtek 4. marca 2021 od 17.00 do 19.00 ure na poligonu v Lokrovcu.

Urnik tečajev: (točni termini se določijo po vpisu)

  • MALA ŠOLA (za pse do 9 in nad 9 mesecev)
  • ZAČETNI  TEČAJ  (izpit IPS-A)
  • NADALJEVALNI TEČAJ (izpit IPS B-BH)
  • OBRAMBA IN IGP PROGRAM – po dogovoru
  • AGILITY 

Cena tečajev:

Mala šola in predpriprava na agility – 110 EUR

Začetni tečaj (IPS A) in začetni tečaj agility – 120 EUR

Nadaljevalni tečaj (IPS BBH) in nadaljevalni tečaj agility – 130 EUR

Za dodatne informacije pokličite na številko: 031 555 325 – Ana Maria Zagode

Prosimo, da upoštevate priporočila NIJZ in se pri vpisu na poligonu ne zadržujete več kot je potrebno. Maske so obvezne, prav tako ohranite razdaljo 2m med ostalimi člani. Če je le možno na vpis prinesite izpolnjen vpisni list in obvezno modro knjižico cepljenj.

Izvedbo sofinancira Mestna občina Celje